Rekrutacja do przedszkola

08-02-2019

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej ogłasza zapisy dzieci w wieku 3 – 6 lat do oddziałów przedszkolnych w Samorządowym Przedszkolu na rok szkolny 2019/2020.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach wychowaniem przedszkolnym może także zostać objęte dziecko, które ukończyło 2,5 roku.

Zapisy prowadzone będą w dniach od 14 lutego 2019 r. do 28 lutego 2019 r. Terminy rekrutacji zostały określone w Zarządzeniu Wójta Gminy Laskowa.

Prosimy o pobranie odpowiednich dokumentów ze strony internetowej szkoły, wypełnienie i złożenie w podanym terminie w sekretariacie.

Rodzice dzieci, które pozostają w oddziałach przedszkolnych na kolejny rok szkolny, wypełniają deklarację.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Rodzice dzieci, które rozpoczynają wychowanie przedszkolne w naszym przedszkolu, prosimy o wypełnienie wniosku.

Wniosek o przyjęcie dziecka do Samorządowego Przedszkola w Laskowej